REFECTOCIL Lash & Brow Booster 2v1

 Až o 56% delší řasy, stejně tak jako silnější a hustší obočí s menšími mezerami! Složení s přírodními účinnými látkami prodlužuje růstovou fázi ve vlasových koříncích, chloupky a řasy jsou delší a silnější.

Můžeme doručit do:
22.5.2024
Skladem
Kód: 2710
Značka: REFECTOCIL
1 495 Kč / ks 1 235,54 Kč bez DPH
Kategorie: Styling řas a obočí
Značka: RefectoCil
REFECTOCIL Lash & Brow Booster 2v1
Tip
Expresní dodání
Expresní dodání
Dopolední objednávky expedujeme ještě tentýž den.
Široký sortiment
Široký sortiment
Vše potřebné pro kosmetické salony. Jsme dovozce značky RefectoCil pro ČR a výrobci kosmetiky Essenté.
Bonusy a slevy
Dárek zdarma
Nad 2000 Kč doručení zdarma. Pro velkoobchodní zákazníky nad 5000 Kč množstevní slevy.
Beauty Partner Program
Beauty Partner Program
Speciální bonusový systém pro kosmetičky pracující se značkou Essenté.

RefectoCil sérum na řasy i obočí s dvojitým účinkem 6 ml

 

Až o 56% delší řasy, stejně tak jako silnější a hustší obočí s menšími mezerami! Složení s přírodními účinnými látkami prodlužuje růstovou fázi ve vlasových koříncích, chloupky a řasy jsou delší a silnější.

93% testovaných osob potvrdilo viditelné účinky po 6 týdnech, po 10 týdnech se chloupky a řasy rozrostly již výrazně. *

 

  • Dermatologicky a oftalmologicky testováno
  • Přirozeně aktivuje růst řas, posiluje je a zvýrazňuje jejich objem
  • Účinně podporuje růst řídkého a vytrhaného obočí, Vaše obočí bude nejen hustší, ale i pružnější a zdravější 
  • Vysoce účinné složení s klíčovou bioaktivní látkou Black Sea Rod Oil (výtažek z karibského korálu Trsovníku lékařského)
  • Klinicky ověřená účinnost a bezpečnost 
  • Neobsahuje hormony, parabeny, prostamidy, prostaglandin, ani parfémy

 

* Účinnost a kompatibilita byly prokázány a potvrzeny v klinickém testu 30 osob provedeném renomovaným německým zkušebním ústavem.

 

 

Tajemství spočívá v karibském korálu Plexaura homomalla Oceán je původcem veškerého života a růstu. Hluboko pod hladinou skrývá fascinující a velice složitý podvodní život čítající stovky tisíc mořských živočichů a organismů. Vědci po celém světě po celá desetiletí zaměřují svoji pozornost na tyto organismy a bioaktivní látky v nich obsažené. Mnohé z jejich objevů již byly úspěšně využity v lékařství a kosmetice. Prostředek Lash & Brow Booster 2 in 1  od RefectoCilu je založen na těchto poznatcích. Je klinicky prokázáno, že olej přirozeně obsažený v korálu trsovníku lékařského (Plexaura homomalla) aktivuje růst obočí a řas.

Jak funguje RefectoCil Lash & Brow Booster 2 v 1? Každý vlasový folikul prochází několika fázemi růstu a přechodu. Tento proces se nazývá růstový cyklus vlasu. Je dokázáno, že tento cyklus lze pozitivně ovlivnit použitím jistých látek. A zde přichází na scénu RefectoCil Lash & Brow Booster 2 v 1. Klíčovou látkou je olej trsovníku lékařského (Plexaura homomalla), který se v tomto korálu přirozeně nachází. Tento olej znatelně prodlužuje anagenovou (růstovou) fázi a snižuje počet vlasů nacházejících se v katagenové a telogenové fázi (fáze uvolnění vlasu). Stimuluje vlasové kořínky a aktivuje dělení buněk a růst jednotlivých chloupků řas a obočí. Dále také zlepšuje jejich strukturu a pružnost a zabraňuje lámání a předčasnému vypadávání. Protože se tato látka přirozeně vyskytuje v korálech Plexaura homomalla, je bioaktivní a lidské tělo ji tudíž vstřebává mnohem snáze než uměle vyrobené látky. Během vývoje přípravku RefectoCil Lash & Brow Booster 2 v 1 byl kladen důraz na omezení dalších přísad, aby čistota a účinek korálového výtažku na vlasové kořínky zůstal zachovány. Mezi vybrané přidané látky patří biotin a D-panthenol; ty vyživují a pečují o řasy a chloupky obočí v každé fázi růstu. „Vitamín krásy“ biotin je důležitý pro zdravý růst chloupků, neboť se účastní mnoha procesů v organismu, jako je dělení buněk a metabolické děje. D-panthenol je důležitá součást samotného chloupku obočí a zároveň významným prvkem pečujícím o jeho výživu a zdraví. Působí jako ochranný štít, vyhlazuje jemnou vlasovou kutikulu a dodává obočí a řasám krásný lesk. 

 

Účinek: Efekt používání RefectoCil Lash & Brow Boosteru 2 v 1 je viditelný již po šesti týdnech, po deseti týdnech bude Vaše obočí výrazně hustší a silnější, řasy budou delší a hustší.

 

Aplikace: Používejte denně před spaním. Po umytí obličeje naneste malé množství boosteru úzkou špičkou ke kořenům řas, širokou spodní stranou aplikujte Lash & Brow Booster na čisté a suché obočí. Doporučujeme používat nemastný odličovač (bez oleje) pro čištění očního okolí. Mastné odličovače vytvoří na kůži film a uzavřou vlasový folikul, což omezuje vstřebávání séra a plné uplatnění účinných látek.

 

 

Účinnost boosteru je založena na pravidelném používání po dobu několika týdnů. Pokud je používání přerušeno, účinnost se snižuje. 

 

Obsah 6 ml - lahvička obsahuje dostatek séra pro každodenní použití na obočí nebo řasy po dobu 6 až 7 měsíců.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
MV Avatar autora Složení 22.8.2023 09:14
Dobrý den, mohu poprosit o složení boosteru? Možná neumím hledat nebo jej nemáte uvedeno. Děkuji
Odpovědět