Parafínový ohřívač (1,5 kg)

1 ks
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Skladem
Kód: 5500
1 059 Kč / ks 875,21 Kč bez DPH
Kategorie: Péče o tělo
Expresní dodání
Expresní dodání
Dopolední objednávky expedujeme ještě tentýž den.
Široký sortiment
Široký sortiment
Vše potřebné pro kosmetické salony. Jsme dovozce značky RefectoCil pro ČR a výrobci kosmetiky Essenté.
Bonusy a slevy
Dárek zdarma
Nad 2000 Kč doručení zdarma. Pro velkoobchodní zákazníky nad 5000 Kč množstevní slevy.
Beauty Partner Program
Beauty Partner Program
Speciální bonusový systém pro kosmetičky pracující se značkou Essenté.
Parafínový ohřívač na 1,5kg parafínu. Parafínové zábaly se aplikují hlavně v zimě, kdy prohřívají studené končetiny. Parafínové zábaly mají hydratační a vyživující účinky.
Vanička je termostaticky řízený přístroj. Pracuje maximálně s 2 kg parafínu, minimálně však s 0,6 kg parafínu. Doba rozpuštění parafínu je méně než 5 hodin. Přístroj je vyrobený pro nepřetržitý 24-hodinový provoz.
Vnější rozměry 360 x 305 x 223 mm

Parafínový zábal je velmi příjemná a účinná aplikace teplého kosmetického parafínu na obličej, dekolt, ruce, záda, stehna nebo chodidla. Dochází k celkovému prohřátí, prokrvení a hydrataci ošetřené pokožky. Před aplikací se doporučuje nanést výživný pleťový krém, nebo masku, která se pak beze zbytku vstřebá. Během zábalu dochází k předání tepla a účinných minerálů do pokožky, zvyšuje se její prokrvení, změkčení a zvyšuje se její tonus, zároveň má blahodárný vliv na drobné klouby, uvolňují se svalové spazmy. Mezi nejoblíbenější patří parafínové zábaly rukou a nohou, pravidelnými parafínovými zábaly se docílí nejen zpevnění nehtů, krásné jemně hedvábné pokožky, jejímu viditelnému a okamžitému omlazení, ale dojde k uvolnění drobných kloubů, ztuhlého zápěstí, které jsou následkem jednostranné námahy např. při práci na počítači. Parafínový zábal je rovněž výborný prostředek pro kombinovanou péči proti celulitidě, postižená místa stehen se natírají štětcem namočeným v rozehřátém parafínu (vždy je nutno vyzkoušet teplotu rozehřátého parafínu na vnitřní straně stehna), po ukončení zábalu se doporučuje masáž vždy vedená nahoru směrem k srdci. Ke zvýšení účinku použijte při masáži vhodný kosmetický přípravek, který se lépe a hlouběji vstřebá do prohřátě pokožky, a tím se zvýší jeho účinnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: