Lavosept K koncentrát

1000 ml
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Skladem
Kód: 8820
269 Kč / ks 222,31 Kč bez DPH
Expresní dodání
Expresní dodání
Dopolední objednávky expedujeme ještě tentýž den.
Široký sortiment
Široký sortiment
Vše potřebné pro kosmetické salony. Jsme dovozce značky RefectoCil pro ČR a výrobci kosmetiky Essenté.
Bonusy a slevy
Dárek zdarma
Nad 2000 Kč doručení zdarma. Pro velkoobchodní zákazníky nad 5000 Kč množstevní slevy.
Beauty Partner Program
Beauty Partner Program
Speciální bonusový systém pro kosmetičky pracující se značkou Essenté.

LAVOSEPT® K koncentrát je dezinfekční přípravek na bázi kvartérních amoniových solí a aldehydů ve formě koncentrátu, proto je třeba jej před použitím vždy rozředit (viz. zadní etiketa). Používá se k dezinfekci nástrojů ponorem a mytí všech omyvatelných povrchů a ploch, zejména v sociální a zdravotnické sféře, službách, pedikérských a manikérských salonech, kadeřnictvích, kosmetikých salonech, welness a fitness centrech, kde výrazně snižuje množství bakterií. Odstraňuje, kromě jiného, mikroskopické vláknité houby – plísně, mikroskopické kvasinkové houby – kvasinky a dále mikroorganizmy Pseudomonas aeruginosa, Staphyloccocus aureus, Enterococcus hirae, aj. Je vhodný zejména na podlahy, pracovní plochy, sanitární zařízení, WC sedátka, pracovní nástroje, dětské hračky, vany, posilovací stroje, rehabilitační křesla a pomůcky. Přípravek příjemně voní a nezanechává skvrny. 


Použití: 
Nástroje z chirurgické oceli, pomůcky z kovu, plastu a skla ponořte do pracovního roztoku o koncentraci 0,5 – 1,0 %, po expozici vždy opláchněte čistou vodou.

Pro použití na podlahy a pracovní plochy přidejte 25 ml koncentrátu (tj. 2 a půl vršku) do nádoby s 5 l vody o teplotě 20 – 25 °C, tím docílíte 0,5% roztoku. Po umytí není třeba oplachovat vodou, s vyjímkou masážních van, hraček a rehabilitačních strojů.

Nikdy nepoužívejte neředěný koncentrát!


Doba expozice: 30 minut


Spektrum účinnosti: baktericidní a fungicidní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: